Mělník – Turnaj sladkých nadějí

O víkendu 18.-19.6. proběhl v Mělníce flyballový TURNAJ SLADKÝCH NADĚJÍ.

Zástupci Hardy Horde běhali všichni ve svých družstvech stejně jako v Lukášově, chyběl pouze Bastík. A ukázalo se, jak je jeho spolehlivost a rychlost pro Pink Pirates důležitá. Nedařilo se ani družstvu Green „P“ Pirates a když se k tomu přidala ještě hromada smůly, tak v odpoledních vyřazovacích bězích se ani jednomu pirátskému družstvu nepodařilo vyhrát své rozběhy a ve svých divizích skončili až na konci. Ale příště už to určitě budou zase ti staří známí piráti a budou bojovat o medaile. Příští závod se totiž běží poslední víkend v červenci v Německu a není to nic menšího než Mistrovství Evropy!

Celkem solidně si vedli The Rebels III v čele s Bree, kteří díky svým minulým výkonům „museli“ do nejrychlejší první divize. V očekávání krutých porážek běhali celkem bez nervů, takže málo chybovali a z chyb soupeře vytěžili cenný „růžový“ skalp.

V odpoledních bězích ozdobených několika průtržemi mračen, kdy jsme několikrát „krásně“ promokli a zase uschli, se žádnému z týmů neběhalo dobře a zlomové okamžiky přišly právě ve chvíli, kdy The Rebels II bojovali s pražskými Nimbus Hop Trop o postup do finále. Tento dramatický rozběh totiž doprovázelo i hřmění a protože Angíska vůbec nemá bouřku ráda, tak dvakrát se po skvělém absolvování svého úseku rozhodla, že jde do boudičky. Naštěstí se ale nechala „uřvat“, takže nevyšla z parkůru a ani nevstoupila na polovinu soupeře. Motala se tedy do cesty jen svým spolubojovníkům, což pravidla nezakazují. Naštěstí ani psi v sousední dráze nebyli z bouřky nadšeni, takže soupeř chyboval a s velkou dávkou štěstí jsme tedy do finále postoupili. Tam už nám ale nepršelo a porazili jsme Lavinu Beta díky rychlosti psů a pevnějším nervům lidí a Angíska si tedy se svým novým týmem po dvou letošních druhých místech připsala první vítězství v divizi! Nechá za to děkovat Honzovi Srbenému a Blaženě, Lucce Bubníkové a Babetě, Kláře Mackové a Baby, Karolíně Prejsové a Dastymu a také nabíječce Blance Škvorové.

Fotky ode mě a od Míši: Pirates, The Rebels, …

Videa The Rebels najdete TADY

dsc_5960

« (Předchozí příspěvek)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2024: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress