Mistrovství BCCCZ v agility

Ve dnech 10.-12.6.2011 proběhlo v autokempu na Rozkoši u České Skalice Mistrovství BCCCZ v agility. Veliké poděkování za krásnou akci patří především Martině Vaškebové a Honzovi Smočkovi a spoustě dalších, kteří pod jejich vedením celý víkend neúnavně pracovali (a někteří zároveň i startovali), aby všichni účastníci prožili báječný agilitní víkend.

Z Hardy Horde běhali Fárinka, Jennyka, Bonýsek, Bree, Kačenka a Angíska. Všem se střídavě dařilo i nedařilo, jak už to v tomto sportu bývá.

Ange mě potěšila, protože za celý víkend jsme se diskli jen jednou (ve družstvech) a navíc jsme si odnesli i dvě kokardy za clean run. V soutěži „oldies“ jsme byli v jumpingu i v agility druzí a jen skočená poslední zóna ze všech (sestupná na kladině před poslední překážkou) nás připravila o celkové prvenství. I tak si ale Angíska v kategorii „oldies“ odvezla pohár za druhé místo.

I ostatní z Hardy Horde si hezky zazávodili, úspěchem jde určitě nazvat i to, že Fárinka (Far Far-Away HH) s Vladanou v posledním běhu shodila jen dvě laťky, že Jennynka (Annie Dot HH) běhala jako vždy pozorně, že Petr si začíná s Bonýskem (Bonny Boy HH) rozumět i na parkuru a dokáže už občas ukočírovat jeho rychlost a že Kačenka (Cat Ballow HH) s Ladou, které agility snad rok skoro netrénovaly, některé běhy slušně zaběhly a Kačenky dcera Vikča získala za tunelový běh štěňátek svoji první medaili.

Největší úspěch přineslo barvám Hardy Horde první místo Foolish Bree HH a Míši Novákové v závodě „Tachyon Trophy – o nejrychlejší borderku“ v kategorii A1. Gratulujeme!

Fotky od nás: pátek, sobota, neděle

Další fotky: Andrea Soldánová, …

dsc_5474
Basty a Bree - fotila Martina Komínová
« (Předchozí příspěvek)
(Následující příspěvek) »


3 komentáře to Mistrovství BCCCZ v agility

  1. Jupííí 🙂
    Indoušek bude mít radost 😉 a my s Míšou taky, protože budeme kromě závodění fungovat i v týmu pořadatelů…
    jestlipak víš, Lenko, kdo bude na Rozkoši sem tam venčit Angísku, Indouška, Bree a malou Miu ❓ 😉

  2. Mistrovství je především z hlediska pořadatelství úspěšně za námi… A Bondýsek opravdu přijel 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2023: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress