Hardy Horde
Border kolie – Border collie – Borderky
agility – Opsion na Rozkoši
Categories: Sport - aktivity

Na dvoudenní závody byl původně přihlášený zkušený tým Vladana s Jennynkou, ale protože Vladana v ten den jela na výstavu do Leszna, zaskočil za ně tým nadějných nováčků – Bořik a Angíska, pro které to byl teprve druhý závodní start. K cestě na Rozkoš u České Skalice jsem se

odhodlal až někdy v pátek kolem půlnoci a to především proto, že na stejném místě budeme o druhém červnovém víkendu starovat na Mistrovství ČR border kolií, které pořádá náš klub BCCCZ. Přijeďte se podívat! Máme přihlášeno více než 200 startujících! Startovat mohou pouze borderky PP a přijede i spousta závodníků ze zahraničí.

Náš první sobotní běh – jumping – nebyl nijak těžký. Angísce jsem to ale pokazil jedním krůčkem navíc, takže jsme se diskli 4 překážky před cílem. Zkoušku jsme bohužel běželi pár minut potom, co se za kopcem ozývala střelba snad z nějakých kanónů. Angíska se bála a držela se moc u mě, takže jsme na slalomu nabrali hned 3 chyby. Všechno jsme si ale vynahradili v závěrečném agility – open, ve kterém jsme v kategorii LA1 obsadili třetí místo!

Angíska mi udělala velkou radost. Běhala krásně a okamžitě reagovala a taky za celý den neshodila jedinou tyčku.

V neděli už na parkur nastoupil původně přihlášený tým Vladana a Annie Dot HH. Ve zkoušce LA2 zaběhly v solidním čase čistý běh a obsadily první místo!

dsc_4891.jpg

3 Comments to “agility – Opsion na Rozkoši”

 1. avatar Jana napsal:

  Gratulujeme jak vychádzajúcim hviezdam, tak skúseným závodníkom 😀

 2. avatar Denisa a holky napsal:

  Ahooj,také moc gratulujeme Angísce s Bořikem i Vladance s Jennynkou.

  Denča a holky

 3. avatar Martina napsal:

  Tady jsou ještě nějaké fotky z neděle: http://sirri.mysteria.cz/Opsion004/index.html

Leave a Reply

*