Prestige 2009 – CACIB Leszno

V sobotu se Fárinka s Vladanou, Matějem a Bárou vydala na výstavu do polského Leszna. Naše cesty na psí akce v poslední době nebývají z nejklidnějších a ani v Polsku tomu nebylo jinak. Já to znám jen z vyprávění, takže detaily vynechám a krátce to popíšu asi takhle:

Po dramatické zápletce s tamní policií, která měřila rychlost ve velmi sporném místě, museli naši cestovatelé v doprovodu policejního vozu zajet na benzínovou pumpu, tam museli v naprosto zlodějském kuzru směnit 50 Euro na zloté a předat tuto sumu (v té chvíli již usměvavým) pánům policistům. Kromě peněz určených k zaplacení ve výstavní kanceláři tak ztratili i spoustu času. Následovala ještě rychlejší jízda a taky celá řada zahraničních telefonátů, díky kterým se podařilo udržet malou naději na to, že posuzování mezitřídy fen, ve které se měla Fárinka předvést, ještě stihnou. Iva Przeworska všechno zařídila ve výstavní kanceláři, zaplatila ze svého a pak už jen netrpělivě čekala s Fárinčiným číslem přímo u výstavního kruhu…

…stihli to. Na velké úpravy sice čas nebyl, ale do kruhu vstoupili spolu s ostatními čtyřmi konkurentkami. O co hůře ten den začal, o to lépe skončil:

Far Far-Away HH – doskonala 1, CWC, ResCACIB

některé fotky dodal Pawel Czubek, další najdete u Verči Hružíkové

obraz-086obraz-091photo67

photo69

« (Předchozí příspěvek)
(Následující příspěvek) »


3 komentáře to Prestige 2009 – CACIB Leszno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2024: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress