Images tagged "trail"

Žádné komentáře to Images tagged "trail"

 1. Dobry den, je stenatko jeste volne? Pokud ano mohli by jste je prosim rezervovat. Doma to behem odpoledne probreme a ozvu se. Jen mohli by jste mi dat vedet cenu ( kolik si popr. pripravit) moc dekuji Renata Novotna 608551764

 2. Dobrý den,

  jsme rodina z Příbora u Nového Jičína, která má 4 členy: já s manželkou a dva kluci /14a17let/. Bydlíme v bytě na okraji města. Po práci chodíme ven. Děti už na nás nemají moc času, tak se poohlížíme po novém členu rodiny, kterému bychom věnovali čas Přes všední dny sice chodíme do práce a školy, ale víkendy trávíme většinou na chalupě v horách, kde máme velkou zahradu a kolem kilometry samoty.

  Před lety jsme pejska měli, žádná čistá rasa, byl nám společníkem 14 let.

  S pejskem/fenkou bychom chtěli aktivně cvičit, aby dobře zvládal/a základní povely, zvykl/a si na psy a lidi kolem sebe, ale jinak by to měl být mazlík a miláček rodiny. Myslím, že jsme dost aktivní rodina a border kolie by se k nám hodila.

  Chci se tedy zeptat, zda budete mít nějaké štěně volné. Když tak mi dejte vědět a já vám zavolám a domluvili bychom se. Nebo můžeme přijet, abychom se poznali osobně.

  Pěkný den Radek Ulčák

© 2021: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress