Turnaj sladkých nadějí

V Mělníku se ve dnech 9.-10.6.2012 konal letošní ročník tradičního flyballového Turnaje sladkých nadějí, na kterém jsem si zazávodil jak ještě nikdy dřív!
V sobotu běhala 4. a 5. divize a tak jsme s Angískou samozřejmě běhali s naším družstvem THE REBELS III. Družstvo složené pro tento turnaj ze samých vysloužilců a veteránů (Ange, Barney, Lexus, Wensdy a Flip) doplnil výstavní šampion Dasty a všichni naši psi závodili jako za mlada. Angíska si na startech zaběhala dost  dost a tak aby si občas odpočinula, střídal ji Barney, s kterým jsem běhal také já. Na turnaj jsme jeli bez šancí na medaile, ale psi si krásně zazávodili a tak jsme byli i s 5.místem ve 4.divizi spokojeni.
Jak nám to běhalo, se můžete podívat na videu a v závěru si všiměte, jak si statečná Wensdy (zvaná Blecha) poradila s mnohem větším neukázněným a rozjařeným soupeřem! video The Rebels III

Vítězem 4.divize se stalo českobudějovické družstvo ALEA – TÝM NADĚJE, ve kterém na hostování běhal Hoki (Hawkeye in Black HH), který patřil mezi největší tahouny týmu. Angíska tímto gratuluje soupeři, porážka od šikovného vnoučka ji prý vůbec nemrzí 🙂

Abych toho v sobotu neměl málo, tak jsme já a malá Mia (dcera Bree) měli svoji flyballovou premiéru v závodu začínajících dvojic. Mia měla za parťáka jacka Scottyho. Jeho panička Míša Hylmarová je také flyballový nováček, ale jako tým jsme fungovali naprosto skvěle a po řadě nádherných běhů, při kterých diváci obdivovali rychlost a starty, jaké Mia předváděla, jsme se probojovali až do opakovaného finále, kde jsme se utkali s úžasnou dvojicí Pussa + DD (čti Dýdý), kelpií a borderkou, na které Scottyho krátké nožičky prostě nestačily. Zvláště všechny finálové běhy byly plné adrenalínu, diváci vytvořili skvělou atmosféru a hnali všechny psy vpřed a přestože jsme v rozhodujícím běhu prohráli, tak druhé místo bylo pro naše začátečníky velikým úspěchem!
Video ze závodu dvojic začátečníků: video Mia a Scotty

V neděli běhali v Mělníku první tři divize a v každé běhal tým, ve kterém závodí i zástupci Hardy Horde.

V 1. divizi v týmu PINK PIRATES běhali Fárinka (Far Far-Avay HH), Basty (Great Spirit HH) a Bukíno (Gold Digger HH). Ikdyž jsou růžoví už nějakou dobu oslabeni o parsonku Borrinku a neměli moc šancí na medaili, tak si vedli skvěle a vybojovali 3.místo!

Ve 3.divizi samozřejmě nechyběla v týmu GREEN „P“ PIRATES Jennyka (Annie Dot HH) a také jim se podařilo vybojovat 3.místo! Oba týmy pirátů tak dali jasně najevo, že s nimi soupeři v jejich divizích musí i nadále počítat!

Ve 2.divizi běhal tým THE REBELS I, ve kterém patří mezi opory Bree (Foolish Bree HH). Tento tým letos kvůli nedostatku snižovačů běhá na vysoké překážky a tvoří ho samé feny, takže proti vyšším psům jsou trochu v nevýhodě, ale takové myšlenky si nikdo z týmu v sobotu nepřipustil a po úžasných výkonech a dramatických bězích vybojovali 1.místo ve druhé divizi!
Video z jejich běhů včetně dramatického promáčeného finále, ve kterém nebyla nouze ani o pády psovodů:
video The Rebels I

« (Předchozí příspěvek)
(Následující příspěvek) »


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2024: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress