Vrh C slaví 11 let

Jedenáctých narozenin se dnes v plném počtu dožívá jedinečný a neopakovatelný vrh C – Hardy Horde. Šest velkých psích osobností s úplně čistými bonitačními kódy, z kterých se hned čtyři objevují v rodokmenech dalších svělých border kolií. Sourozenci z tohoto vrhu například v roce 2009 zcela zaplnili stupně vítězů na MR v obedienci, mají mezi sebou i někdejšího vítěze flyballového Turnaje Sladkých Nadějí a mají také nespočet výstavních titulů včetně vítězství na klubových výstavách.

Přejeme Kačence, Beryšce, Kerrýskovi, Kájovi, Kendymu a Vočkovi, aby jim především co nejdéle sloužilo jejich dosud pevné zdraví!

Podívejte se na fotky staré 11 let 🙂

nmpnhh002 uklid

« (Předchozí příspěvek)
(Následující příspěvek) »


Jeden komentář to Vrh C slaví 11 let

  1. Dobrý den,

    našla jsem Váš inzerát na štěňátka. Ráda bych o sobě něco řekla. Máme doma zachráněnou fenečku borderky z nevhodných podmínek, které už je 8 let (dostala se k nám v necelých dvou letech a měla 11kg vypiplali jsme si jí). Miluji její povahu, ale postupně se začínáme pokukovat po štěňátku. Rádi by jsme pořídily fenečku borderky vyřazenou z chovu. Nechceme jezdit na výstavy. Ale potřebujeme člena rodiny, který s námi absolvuje dlouhé procházky a výlety. Bude mít k dispozici postel i zahradu. Máme tři dětí tudíž pohybu bude mít vždycky dost :). Budu ráda pokud by jste mne zpátky kontaktovala a třeba by jsme se domluvily i na návštěvě u Vás v chovné stanici.

    Přeji krásný den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2024: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress