CH-team

Napsáno 22.3.10: Dnešní telefonát paní doktorky Hovorkové z brněnského Genservisu byl velice příjemný. Protože se nedařilo potvrdit otcovství žádného ze psů, s kterými se Angíska mohla v půlce září třeba jen potkat, v posledních týdnech jsme spolu s celou laboratoří už přestali přemýšlet o dalších a dalších psech, ale zaměřili jsme se na to, co by mohlo původně odeslané vzorky stěrů z bukální sliznice ovlivnit. Nakonec jsme se shodli na tom, že v tom mohla mít prsty jedině Jennynka. Protože ona je ochotná kojit všechna mláďata, vzorky byly zřejmě ovlivněny jejím mateřským mlékem. Dohodli jsme se tedy na odběru nových stěrů matky a nejpravděpodobnějšího otce a krevních vzorků obou štěňátek. Celá anabáze je tedy zdárně u konce, s výborem BCCCZ i s plemennou knihou jsme dávno dohodnuti na dalším postupu, takže od této chvíle může Hardy Horde mluvit o svém vrhu „CH“.

Jména štěňátek:

CHEYENNE Hardy Horde  – Cheyíček (čti Čajíček)

CHER FORTUNE Hardy Horde – Cherinka (čti Čerinka)

.

A kdo je tedy tatínkem? No kdo jiný, než náš Indy :-))

.

Napsáno 15.11.09:

V sobotu odpoledne nás tajnůstkářka Angíska hodně překvapila, když jí kolem 15 hodin odtekla plodová voda…

GALERIE

Pokaždé když měla štěňátka Jennynka, měla Ange falešnou březost a to i takovou, že přibrala a později byla i připravená pomoci s kojením. Tentokrát taky přibrala půl kila a taky byla připravena kojit, ovšem její falešná březost se ukázala být skutečnou.

Večer babička začala tlačit a protože jsme předpokládali, že štěňátek bude jen málo a mohla by tedy být dost velká, jeli jsme po půlnoci raději na veterinu. Doktor Ekr provedl císařský řez a tak 15.11.2009 ve 2 hodiny po půlnoci přišli na svět trikolorní pejsek a černobílá holčička.

Předpokládáme, že Ange nakryl Indy ještě před devátým dnem hárání. Protože jsme ale u toho nebyli, necháme udělat genetické testy na potvrzení otcovství.

Více se dozvíte v komentářích.

001-4


95 komentáře to CH-team

 1. Tak trošku jsme to tušili od začátku, Šimkovic blahopřejeme k vrhu „Ch“ a jsme moc rádi , že je jasno, Indoušek s Angískou stejně ví své a trošku si s Vámi zahráli na schovávačku – Pohlíci Mari+Piky

 2. No Čajíček a Čerinka mají mnoho výjimečného do vínku – počati z lásky a vychováváni s oběma rodiči, to se jen tak nějakým štěniskům nepoštěstí. Asi brzy odejdou do nových domovů, že? Hlavně, že to dobře dopadlo. 🙂

 3. Ahoj od počatku jsme si to mysleli a jsme strasne rady ze jsme meli pravdu 😛 Obrovská gratulace jak vam ta miminkum a Jennynce ze to tak krane maskovala … pry je chtela mit dyl doma… 😆 Jeste jednou huraaa pa Lenka, Lucka a smečka 😀

 4. UFF.
  To je dobře. Tak už se štěníci můžou rozběhnout do nových domovů 😛 To je super. Jsem ráda, že to tak dopadlo, a že vše je u konce.
  Nezbývá než popřát hodně štěstí, milující pánečky,dlouhý život a štastné vykročení do nového života.
  Tak až se budete s dvojčaty loučit podrbejte je za nás za uchem.
  🙂

 5. Jeee, tak to jsem ráda že jsem sem mrkla 🙂 Gratulujeme… a jaký bude další osud Čajíčka a Čerynky? 😉

 6. Ne, nechávat si prťata nebudeme, jsou volní a kdykoli k odběru. Přeci jen náš dům, zahrada ani postel nejsou nafukovací 😆 a víc pejsků už se k nám nevejde. Je nám to samozřejmě líto, protože jsme si už na ně hodně zvykli, ale doufáme, že se najdou páníčci, kteří se budou moci věnovat jen jim a Čajínek i Čerinka se tak budou mít skvěle 😉 .

 7. Už se těším, až sem dá Kateřina odkaz na fotky, kde bude s Čajíkem taky jeho veliký kamarád Bilík 😎

 8. Zdravím celou naši novou rodinku,
  pár fotek s Bilíkem se už podařilo (a další snad budou přibývat, občas se koukněte sem http://picasaweb.google.com/Cadilova/Cajicek ), i když většinou je-li Čajíček aktivní, Bilík raději moudře vyklízí pole.
  Jinak nám Čajda už skutečně zdomácněl, podeřelé zvuky komentuje výhružným štěkáním, nesleduje nás nezbytně na každém kroku, ale ví, že v kuchyni se dá leccos ukrást, a že i páníček po patnáctém stěhování z postele na pelíšek nakonec vyměkne. (Včera nám na pelíšku odpoledne pro změnu usnula Amálka.) Ale ráno tam byl skutečně psík, a když jsem ho přišla pochválit, labužnicky se rozvalil na zádech a docela dlouho tak zůstal. Tak už je asi opravdu náš :-).

 9. Včera jsme oslavili 2 týdny s Čajdou – a připadá nám, že je u nás odjakživa. Je fakt, že po pár dnech začal zkoušet, jak šéfovat celé smečce (a dobrák Bilík měl až moc velkou trpělivost), ale teď už se to srovnalo.
  Na Picasu je pár nových fotek z prvního výletu na chaloupku u Trutnova (omlouvám se za kvalitu, jsou focené jen mobilem), jinak zatím nic nestíháme, ale máme se fajn.

 10. Díky za příjemné zprávy, Kateřino 😎
  …ta krabice od pomelounů je super 😀
  Jen připomínám ostatním, že odkaz na Čajíčkovy fotky je v odkazech na „děti Hardy Horde“ (..jenom se nám Cheyenne nezařadil pod CH ale pod C 😉 )

 11. Ještě si dovolím jednu drobnou reklamu určenou především Čajíčkovým příznivcům: nezapomeňte si koupit červnové číslo časopisu PES PŘÍTEL ČLOVĚKA 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2023: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress