Obedience 17.-18.4.2010

V tomto víkendu se ve Dvoře Králové konal další nominační závod na MS v Dánsku. Kromě nominační kategorie OB3 se soutěžilo i v ostatních kategoriích – OBZ, OB1, OB2. V „Zet“kách nastoupil Bonýsek ( Bonny Boy HH ) s Radkou, bohužel zkoušku nedokončili, protože Bonýsek měl zájem o všechno okolo ( hlavně o pana rozhodčího, to má po tatínkovi:-)). Ale příště ( říkala Radka ) to bude lepší:-))

V nejvyšší kategorii OB3 se na 1.místě umístila Lucka Stemmerová s Bakem Fešákem a splnila tak kvalifikační podmínky na MS, gratulujeme:-) Na 2.místě se umístila Jana Gibová s Karlíčkem ( Calypso Carl HH ) a na 3.místě Lada Richterová s Kačenkou ( Cat Ballow HH ), obě holky už mají kvalifikaci splněnou z minulých závodů, tak ji tímto jen potvrdily:-)). Taky moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

V sobotu večer se vyhlašoval i TOP TEAM OBEDIENCE 2009 a tím se staly Hanka Grundmannová s Berryškou ( Cranberry HH ) , hurá!!!. Samozřejmě, Berryška je úžasná, jak Hanka říká, ale není to jen její zásluha, stejný díl obdivu si zaslouží i její psovod:-)). Takže taky – moc gratulujeme a děkujeme.

« (Předchozí příspěvek)
(Následující příspěvek) »


2 komentáře to Obedience 17.-18.4.2010

  1. Aha, a že teta Hana o ničem neví! 🙂 😀 Každopádně děkuji za gratulaci a ať si Happík pošle přihlášku 😉 😆

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2024: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress