O Pardubickou tlapku

19.9. se v Pardubicích-Nemošicích konal 1.ročník agi závodů  “ O Pardubickou tlapku“. Zúčastnily se ho Jennynka s Farinkou. Závody proběhly za krásného počasí, na krásné ploše nemošického cvičáku, se skvělou kantýnou  a s parkury Lucky Součkové. Toho jsem se trošku obávala:-)), jak znám Lucku, která na trénincích občas staví neběhatelné zákeřnosti, ale příjemně překvapila. Až na poslední agility parkurek pro pokročilé ( 200m a na překážky nestačila ani čísla, takže 21 bylo narychlo namalované na kartonu:-))), byly parkury krásné, vzdušné, běhavé, ale vždycky s pár technickými pasážemi. Přijela se za námi podívat i Petra s Matýskem a Mašlí ( Harriet Bow HH ), přivezla cukroví ze ségřiny svatby, tak jsem ji za odměnu nahlásila jako doskokana do běhu štěňátek:-)))Mašlička z toho byla nadšená a po doběhu nakonec i Petra:-)). Holky běžely moc pěkně, bez větších zádrhelů, byla jsem na ně pyšná. Kdyby se přihlásily oficiálně, určitě by se dostaly na bednu.

Jennynka běhala v „pokročilých“ a mile mě překvapila v jumpingu ( na závodech je to u nás většinou disk ), kde skončila na 2.místě, s jednou shozenou tyčkou a postupovkou asi 4,40 ( to je na Jenuli pěkný výkon ). V agility se celé závodní pole large vydiskalo:-))), pořadatelé proto přistoupili k vyhlášení druhého kola, aby měli vůbec komu rozdat poháry a krásné ceny. Dokončilo nás 5, Jenny byla na 3.místě, ošklivě spadla z kladiny, na kterou jsem ji špatně navedla a asi si dost natloukla, protože pak shodila asi 2tyčky. Přesně nevím, na výsledky už jsem nekoukala, takže neznám ani postupovku.

Farinka byla přihlášená do „začátečníků“ a všichni zúčastnění příznivci naší šílené:-)) byli zklamáni…Fariška setrvala v odložení na startu ( sice se zdviženou přední pacinkou, ve které jí viditelně škubalo, ale tvářila se  zodpovědně ), běžela soustředěně, hezky reagovala a NEBOURALA skočky. V jumpingu byla čtvrtá, sice druhý nejlepší čas, ale 2odmítnutí ( obojí byla moje chyba ) a v agility 2.místo ( jedna tyčka, opět moje chyba a postupovka 4,64m/s ) a první Farinčin vyhraný agilitní pohár:-)). Omlouvám se ještě jednou Farinčiným fanouškům, že tentokrát holčička nepředvedla žádné divadlo, snad někdy příště:-))…

Víkend přinesl i další vydařené akce, třeba oslavu Kryštůfkova svátku ( oslavil ho pak i v neděli na florbalu dvěma góly:-))), dostavba mojí zídky na kytky, kterou mi Matěj s Bárou postavili pro změnu taky k svátku:-)), ale třeba i závody v obedienci. Do Plzně jel Kája s Janou,  zkoušku složil na výborně, umístil  se na 1.místě a splnil tím vše potřebné k získání OB šampiona:-))), moc gratulujeme. V České Třebové se zase dařilo Kačence (zkouška na výborně a 1.místo, ale Kačenka už to nepotřebovala, protože už Šampion je:-))  a Berryšce ( zkouška na výborně a 3.místo ). Berryšce tak už chybí k získání titulu jen jedna výstava,brrrr:-)))). Ale Hanka už se určitě těší:-)). Mezi Kačenku a Berryšku se vklínila ještě Medynka s Dančou, takže narušení hegemonie HH, ale protože Danča trénuje u holek, je to jakoby patřila k nám:-))). Všem gratulujeme.

« (Předchozí příspěvek)
(Následující příspěvek) »


5 komentáře to O Pardubickou tlapku

  1. Téda, to je tak krásný článek!!!!!! Super počteníčko 🙂 . Moc gratulujeme k agi výsledkům a užívej si to i dál!!! 😆

  2. Teda, ani si sa mi nepochvalila, ze zase mate agi zavody. Gratulujem a len taka mala myslienka ma napadla, keby Farinkinym fanusikom chybalo trochu vzrusa, mozu presedlat a fandit Kajovi, myslim, ze on by ich nesklamal, teda az zas niekedy niekam na agi vyrazime 😈

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2023: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress