Novosvětské Hopsinky

11.9. se Farinka zúčastnila neoficiálních závodů agility ve Dvoře Králové. Tři krásné jumpingové tratě postavil Michal Žehan, kterého bych okamžitě jmenovala oficiálním rozhodčím agility, parkury byly opravdu parádní. Ještě před prvním během se znalí příznivci naší šílené vsázeli, kolik tyček Fariška smete, kolik jich zůstane vcelku a kolik bude zlomených:-)). A už po druhé skočce se začalo ukazovat, že očekávání do ní vložené Farina naplní…Vydržela jsem docela dlouho, ale po 3tí poražené bočnici, 2x vypadnutí ze slalomu atd. jsem ošklivku nechala zalehnout, trošku jsem jí vynadala (omlouvám se tímto tetce Flešový, že jsem někdy nechápala její ošklivé pohledy na Mistra, magoři si nic jiného nezaslouží:-)). Zbylé tři skokovky jsme pak do cíle zvládly v pohodě:-))). Po prvním běhu jsme se umístily na posledním místě s absolutně nejhorším časem asi minuta a 1/2 (průměrný čas byl okolo 30s).

Na druhý běh šla slečna podezřele klidná. Nevím, jestli to bylo seřváním, nebo odložením, nebo tím, že nás přijela morálně podpořit teta Hanka, ale doběhly jsme bez chyby s nejlepším časem na prvním místě. Třetí běh – nejlepší čas, jedna tyčka ( ale ta byla moje, protože jsem zapomněla cestu a začala jsem improvizovat:-)) a druhé místo.

Celkově jsme se sice v součtech umístily na 7.místě, ale Farinka byla jako vyměněná, hezky skákala, hezky reagovala, dávala na mě pozor, nevymýšlela si vlastní parkury…udělala mi velkou radost:-)).

Na prvních dvou místech v kategorii large se umístily naše spolutábornice ze Dvora – Lada s Colinem ( 1.místo ) a Jana s Baxem ( 2.místo ), ještě jednou moc gratulujeme:-))). A asi to není náhoda a na táboře jsme se všichni něco naučily, takže dík patří i Verče Krčmářové a Martinu Nehybovi:-)). I za ten první STRIKE v mým životě..

fotky od Jany Pechlátové

« (Předchozí příspěvek)
(Následující příspěvek) »


5 komentáře to Novosvětské Hopsinky

  1. Ahoj! Gratulujeme! To mě mrzí,že jsem neviděla váš první běh…ty další, to už musela být nuda,ne? 🙂 😛 😆

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2024: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress