Mistrovství BCCCZ v agility

GALERIE

Letošní velký svátek všech agilitních borderek se konal 1.-3.6.2012 v krásném prostředí autokempu ve Strážnici.  K vidění byly opravdu skvělé výkony těch nejzkušenějších borců i mladých agiliťáckých nadějí. Ve skvělé formě se představila Angíska, která si ve svých 10,5 letech odnesla kokardy za „clean run“ v běhu „Tachyon trophy“ a také v jumpingu závodu „oldies“ a v součtu běhů jumping + agility v Mistrovství kategorie A1 obsadila 4.místo v konkurenci více než šedesáti borderek. Bramborová medaile sice trochu mrzí, zvláště když vím, že bychom byli na bedně, nebýt jednoho odmítnutí, za které jsem mohl já, ale mám z prababičky obrovskou radost, protože běhala bez chyb, s nadšením a s jejím typickým úsměvem a bylo vidět, že ve společnosti více než 200 borderek je velice spokojená.

dsc_7557

Barvy Hardy Horde reprezentovaly také Foolish Bree HH a Míša Nováková, které hlavně v soutěži družstev předvedly krásně rychlé a čisté běhy.

dsc_7529

Výborně běhala také Illinois Rainbowlike HH zvaná Noisinka, kterou Míša Zimová dovedla ke 2.místu v barelovém běhů starších štěňátek do osmnácti měsíců.

dsc_7686

Ve stejném závodu štěňátek se poprvé mezi borderkami představila Adélka Bobrová se svojí Ixis Freedom HH, vedly si spolu naprosto úžasně a už se těším, až je uvidím vyhrávat na dospěláckých závodech!

dsc_7719

Napsal: Bořik

« (Předchozí příspěvek)
(Následující příspěvek) »


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2024: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress