Lukášovský drak 2012

O víkendu 19.-20.5.2012 se konal další ročník flyballového turnaje LUKÁŠOVSKÝ DRAK. Užili jsme si báječný flyballový víkend v nádherném prostředí v Lukášově mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou. Celý víkend nám svítilo sluníčko a viděli jsme spoustu krásných flyballových soubojů plných adrenalinu, doprovázených nadšeným štěkotem psů a křikem jejich lidských partnerů.
Z Hardy Horde podávala ve 2.divizi v teamu „The Rebels I“ skvělé výkony Foolish Bree HH a přestože tento tým nedosáhl na medaile, tak naznačil, že s ním v této sezóně soupeři musí opět počítat.
V nedávno vzniklém teamu „Budweis Fly“ zažila svoje první závody mladinká Indian Summer HH a spolu se svými kolegy vybojovala bronzové medaile v 5.divizi!
Při vzájemných soubojích se přímo na startu setkávala s prababičkou Angískou, která závodí v pražském teamu The Rebels III. Ange svému družstvu pomohla vybudovat si do závěrečných rozběhů výbornou pozici a přestože si v jednom běhu ulomila drápek a nemohla bojovat až do konce, tak její psí kolegové vedoucí pozici udrželi a společně jsme tak získali veliký pohár za 1.místo v 5.divizi!
Výrazný úspěch zaznamenal i team The Rebels II, který vybojoval zlato ve 3.divizi.

Smůla potkala ještě před závody hradecké Piráty, ve kterých běhají Jennynka a její dcery Fárinka a Harrinka – hárání a nemoci nedovolily ani jednomu z jejich dvou teamů turnaje se zúčastnit.

GALERIE

dsc_7164

 

« (Předchozí příspěvek)
(Následující příspěvek) »


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2024: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress