K-team

Všechna štěňátka jsou u nových majitelů:-)

10.12. – nové fotky štěňátek ve věku sedmi týdnů. Volný je ještě jediný chlapeček z vrhu KEEN ON YOU. Je to velice „rozumný“, kontaktní a vnímavý pejsek. Hledáme pro něho páníčka, který se bude chtít věnovat především sportovnímu výcviku.

Tuto sobotu se konal druhý štěněčí mejdan, opět máme fotky a video od Yvety.

 

Štěňátkům přišla z Plemenné knihy přidělená tetovací čísla, takže tady jsou i se jmény:

chlapeček KEEN ON YOU (5217)

holky K-LITLLE JENNY (5218), KEEP FAITH (5219), KEY TO CHARM (5220), KIND OF MAGIC (5221) a KNOWN AS MYSTERY (5222).

Máme také nové fotky od Báry:-)

 

V neděli, 20.11., se na nás přijela podívat návštěva až z Ostravy. Štěňátka řádně unavila a ještě stačila udělat fotky:-))

 

Zítra, 13.11., budou mrňatům čtyři týdny a začínají se z nich klubat opravdové borderky. Už umí suveréně chodit, běhat, okusovat mi pantofle, žužlat mi uši a tahat za vlasy, jedna z holčiček se už naučila přelézat i ohrádku (modří vědí :twisted:) a nepochybuju o tom, že to tak do tří dnů naučí i ostatní sourozence…Minulou sobotu taky absolvovali svoji první významnou společenskou událost – štěněčí mejdan ;-). Přišla socializační tlupa kamarádů i psů, štěňata šla z náruče do náruče a chovala se víc než vzorně:razz:.

Štěněčí mejdan od Yvety

A nové fotky od Báry a Matěje

A ještě portrétní;-) fotky

Prozatím jsou volní ještě chlapeček a 2holčičky.

30.10. oslavila mrňata 2 týdny života, zdatně přibírají na váze, největší holčička už váží 1420 g :-)). Začínají se otevírat očička,  objevují se první pranice a ožužlávání oušek sourozenců, první štěkoty a vrčení, první vratké pokusy o chůzi. Chlapeček a některé holčičky jsou ještě volní, v případě zájmu o štěňátko můžete psát na mail uvedený na webu nebo volat na tel. 605254522.

Fotky z prvního týdne života:

 

16.10.2011 se Jennynce a Touchovi narodilo 6 štěňátek – nedělňátek. Máme 5 fenek a 1 pejska, všichni jsou černobílí a při narození vážili od 350 do 430g. U kolébky štěňátek stálo tentokrát hned několik čarodějnic. Jedna, ta už s námi spolupracuje dlouho, předpověděla poměrně přesně počet mimin i převahu holčiček, na její počest proto bude jedna holka pojmenovaná KIND OF MAGIC. Druhá čarodějnice zase navrhla jméno KEYHOLE OF MY HEART a kdyby neměla nadpřirozené schopnosti, tak opravdu nemohla tušit, že chlapeček, který se narodí, bude mít na hlavičce klíčovou dírku jak namalovanou:-)). Takže chlapeček má zatím přezdívku „klíčová dírka“ a uvidíme, jaké jméno nakonec bude mít..Všem čarodějnicím ze srdce děkujeme a počítáme s jejich pomocí i nadále:-)).

18. 8. 2011 jsme vyrazili na poslední krytí naší Jennynky  (Annie Dot HH). Nastávajícím otcem štěňátek je německý pes Touch (Wonderfull Touch von Weideland). Kriteria pro výběr krycího psa byla jako vždy zdraví, typický exteriér, výborná povaha a ochota pracovat s člověkem. Toto všechno Touch splňuje. V jeho rodokmenu se objevují borderky typicky anglické linie, lehké kostry, velice pěkného exteriéru. Meike, chovatelka Touche, zopakovala spojení Cories Rob x Van Vilja Vom Weideland (rodiče Touche) ve svém chovu několikrát, protože potomci jsou velice úspěšní ve sportu, především obedience a agility, velice rychle se učí a velice rychle se dostávají na vrchol. Typická je pro ně schopnost rychle se učit a neustálá ochota pracovat s člověkem, právě o tom jsem se přesvědčila při setkání s Touchem. Stejně důležité byli pro nás i zdravotní výsledky chs Weideland, v této linii se neobjevují problémy s DKK, neobjevuje se ani OCD, glaukom ani další oční onemocnění.

Touch, stejně jako jeho bratr Badger, působí se svojí paničkou Hester jako trenéři ve výcvikové psí škole, věnují se hlavně výcviku obedience, pachovým pracím (hledání hub! :lol:), scooteringu.

Předpokládáme, že štěňátka Jennynky a Touche budou vhodná pro aktivní majitele, kteří se s nimi budou věnovat nejrůznějším psím sportům.

Za pomoc při výběru ženicha chceme poděkovat Ladě a Radce za překladateské a taxikářské služby (překonaný rekord na 1320 km :mrgreen:)

GALERIE

FOTKY Z KRYTÍ

« (Předchozí příspěvek)
(Následující příspěvek) »


23 komentáře to K-team

  1. Hurá, tak už je to tady – malý Jennynky jsou v bříšku! 😀 Tak teď už jen aby maminka byla zdravá a při síle, sono ukázalo spóóustu krásnejch miminek a Vladana si nechala zdát ty správný počty slečen a chlapečků :mrgreen: . Gratuluju k nakrytí a moc se těším na malý Muchlátka 😳

  2. Vladano, jste fakt dobrý, jak jste to všechno krásně zvládli :twisted:Držíme tlapičky, ať to všechno dobře dopadne.Pohlaví už vím, budou tam tři fenečky, Terezka se nemůže ségry dočkat 😆

  3. Takže oslavné reakce 😆
    Super!!!!! 😉 Nejvíce se těším až si budeš vybírat holčičku pro sebe 😆 To bude rozhodování. A až si bude vybírat Pája :-)) až tam spolu budete každý den sedět u štěnidel a rozjímat 😉

  4. To bylo fakt tak daleko??? A taky se těším na štěňátka, jestli tam třeba nebude nějaká Kimečková 😉 Pejsek se mi fakt moc líbil!!

  5. 😛 Jéjku, veliké gratulace 😀 Už se těším na štěněčí párty !!!
    Pěkně Jennynku opatruj a držíme všechny pacičky , které máme 😉

  6. …a my si pořád říkáme, kde vzala Dotí tak dlouhatánský jazyk, po shlédnutí videa ze Štěněcího mejdanu je všecko jasné! 😆

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2024: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress