Happy míček 2012

V Krupce u Teplic se první prázdninový víkend konal letošní ročník flyballového turnaje HAPPY MÍČEK. Pořadatelskému oddílu LAVINA patří veliké díky za tak krásný turnaj, za skvělé ceny pro vítěze i za to, že skvělou náladu nepokazila ani vichřice, která se přes nás přehnala po půlnoci ze soboty na neděli, poničila řadu altánů a stanů a připravila nám docela perné chvíle, jak při zachraňování poletujících věcí, tak při uklidňování některých psů. Omlouvám se tímto s Míšou všem, kdo nocovali poblíž našeho stanu, protože Ange, Bree a Mia byly sice neklidné, ale aspoň byly zticha narozdíl od Indouška, který bouřku odjakživa miluje a po každém zablýsknutí nadšeně čekal, až bude moci překřičet následující hrom.
Ale zpátky k flyballu. S Angískou jsme už tradičně startovali v 5.divizi v týmu THE REBELS III. Jako vždy nechyběli tři důchodci Ange, Barney a Wensdynka (zvaná Blecha), nechyběli ani krasavec Dasty a malá JRTka babou a za omluveného Lexe s námi svoje první závody absolvovala australačka Ashanti. Dařilo se nám tak nějak střídavě, ale i tak jsme si krásně zaběhnutým časem 20,57s  vytvořili rekord družstva a ve vyřazovacích bojích jsme vybojovali krásné třetí místo!
Ve čtvrté divizi závodilo družstvo GREEN „P“ PIRATES, ke kterému neodmyslitelně patří Jennynka (Annie Dot HH). Zeleným se v poslední době docela daří a i oni si odvezli pohár za třetí místo!
Ve třetí divizi mělo Hardy Horde svého zástupce, Hoki (Hawkeye In Black HH) byl na hostování u českobudějovického družstva Alea – Tým Naděje a výrazně svým parťákům pomohl k zisku stříbrných medailí!
Ve druhé divizi běhalo naše družstvo THE REBELS I. K němu samozřejmě patří Bree (Foolish Bree HH) a poprvé se jako člen dospěláckého družstva se mnou představila Mia (AC-DC Fast and Foolish). Opět prokázala svoji nevídanou schopnost zklidnit se plně se koncentrovat na okamžik startu a hned v následujících čtyřech sekundách vytěžit maximum ze své výbušné energie, kterou by v tom hubeném tělíčku hledal málokdo. S kolegy v týmu, který běhal pouze v pěti psech (přesněji řečeno v pěti fenách) ve složení Mia, Zara, Chloe, Bree a Žilinka, jsme se v sobotu teprve sehrávali a naše běhy soupeře nijak neznepokojovaly. Zato v neděli jsme předvedli naprosto bezchybný výkon, nepřipustili jsme žádné drama, žádnému ze soupeřů jsme prostě nedali šanci a získali jsme krásný pohár za první místo. Předvedli jsme opravdu krásné běhy, které diváci i soupeři hojně odměňovali potleskem. Zaběhli jsme nový rekord družstva, který teď má hodnozu 17,74s a který nás rázem zařadil mezi nejlepších pět týmů, s kterými se na příštím turnaji utkáme v první divizi a rozhodně se chystáme bojovat o medaile i 2.9. na mistrovství republiky!
V první divizi se zatím bez nás utkaly čtyři týmy, mezi kterými nechyběli ani hradečtí PINK PIRATES a v nich nechyběli Fárinka (Far Far-Avay HH) a Basty (Great Spirit HH). Družstvo je ještě stále bez své malé velké opory parsonky Borinky, citelně chyběl i Bukíno (Gold Digger HH). Přestože všichni statečně bojovali o medaili, tak získali nakonec jen tu bramborovou.

FOTKY

VIDEO The Rebels I

Ještě jednou díky Lavině za bezva závody, už se těšíme na příští ročník!
dsc_8397

« (Předchozí příspěvek)
(Následující příspěvek) »


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2024: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress