flyball – turnaj sladkých nadějí

Poslední červnový víkend v Praze v Letňanech patřil flyballu…

fotky ode mě: Pirates

od Tomáše Seemanna: dvojice, družstva 1, družstva 2

V sobotu proběhl závod dvojic psů, kteří ještě nestartovali na žádném turnaji. Vítězem první divize a tedy i nejlepší dvojicí celého turnaje se stal tým složený z nováčků oddílu Rebels: pudla Flipa a FOOLISH BREE Hardy Horde!

Bree tedy kráčí ve stopách maminky Jennynky a babičky Angísky, které stejný závod dvojic společně vyhrály před dvěma lety. Tak uvidíme, jak se Bree bude dařit za rok, protože vloni už byly Jenny a Ange v týmu Pink Pirates, který vyhrál celý turnaj.

V nedělním závodu družstev běhali samozřejmě Pink Pirates v první divizi. Kromě kříženky Adélky, PRTky  Borinky a  labradora Nea běhají v růžových barvách tradičně taky Jenny (ANNIE DOT Hardy Horde), Ange (ANGE WHITE FACE Gasko Prim) a Kerry (CARRY BALL Hardy Horde). Tento tým patří v současné době mezi nejlepší týmy v ČR a tak nebylo žádným překvapením, že jsme se umístili na skvělém třetím místě první divize.

Green „P“ Pirates běhali ve druhé divizi, kde byli jasně nejrychlejším týmem. Bez výraznějších potíží se probojovali až do finále, kde ale zapracovaly i jiné vlivy než samotný sportovní výkon.

V Green „P“ Pirates má pro tuto sezónu pevné místo i naše Fárinka (FAR FAR-AWAY Hardy Horde) a spolu s Pedrem, Erikem, Terezkou, Flíčkem a Barbánkem získali po vítězství na Eager´s Cupu krásné druhé místo na dalším důležitém turnaji. SLÁVA VÍTĚZŮM – ČEST PORAŽENÝM !!!
POZVÁNKA pro všechny, kdo chtějí vidět špičkové výkony flyballových nadšenců:
Přijeďte první srpnovou neděli do Brna na cvičák kynologického klubu Zetor, kde proběhne Otevřené mistrovství BCCCZ ve flyballu.

dsc_9581

« (Předchozí příspěvek)
(Následující příspěvek) »


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2023: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress