Flyball – Litoměřice

Tento víkend hájí Ange a Fárinka barvy hradeckých Pirátů na turnaji HAPPY MÍČEK  v Litoměřicích. PINK PIRATES si poprvé s Fárinkou v sestavě v sobotu vytvořili rekord družstva – rovných 18,00 sekund!

Fárinka v sestavě nahradila maminku,která má teď momentálně jiné zájmy…

« (Předchozí příspěvek)
(Následující příspěvek) »


Jeden komentář to Flyball – Litoměřice

  1. To nejpodstatnější už bylo řečeno – rekord družstva, i když po pravdě řečeno,když nám Ála jako rozhodčí od stolku oznámila, že máme čistou osmnáctku a ať si to vychutnáme, tak jsme chvíli nechápali ( vždyť osmnáctkový časy běháme přece normálně 😮 ) a radovali jsme se tak z povinnosti, ale uprostřed objímání nám to došlo 😀 a radost byla velká. I když pak zase trochu zamrzela ta setinka sekundy, která nás dělila od sedmnáctky ( a rezervy tam byly ❗ 😀 ). Zbytek turnaje už tak oslňující nebyl, Faruška si uvědomila co všechno se dá provádět na boxu a taky to s chutí prováděla, ale nejlepší čas za oba dny turnaje nám zůstal ❗
    Takže celkové výsledky Pirátů:
    Pink Pirates (běhali jsme v pěti psech, lépe řečeno ve čtyřech + bláznivá Farinka 😉 ),1.divize – sobotní Round Robin 3.místo a čas 18,00, nedělní Double Elimination 5.místo a čas 18,75.
    Green „P“ Pirates, 3.divize – Round Robin 2.místo a čas 21,02, Double Elimination 1.místo a čas 21,38. Takže Zelení svoji divizi vyhráli a to naprosto zaslouženě, protože všichni psi běhali moc pěkně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2024: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress