Eager´s cup 2013

Jeden z největších flyballových turnajů, které se tradičně pořádají na území České republiky – EAGER´S CUP – se letos konal o víkendu 11.-12.5. v Žamberku.  Turnaje se zúčastnilo celkem 39 týmů, mezi nimi i několik týmů z Belgie, z Polska a Maďarska.
Turnaj byl bohužel velmi poznamenán nepřízní počasí, a tak je velká škoda, že především družstva v nejrychlejších divizích nemohla předvést všechno, co dovedou. Pouze LAVINA ALFA ve svém hned prvním rozběhu dokázala zúročit tréninkové úsilí a stanovit novou hodnotu českého rekordu na skvělých 17,04 s!
Vytrvalý déšť a mokro postupně udělaly s terénem své a protože po propršeném dni a noci ze soboty na neděli hrozilo další běhání úprazem lidí i psů, tak se v neděli ráno snad nenašel nikdo, kdo by nesouhlasil s rozumným rozhodnutím pořadatelů o předčasném ukončení turnaje a vyhlášení celkových výsledků podle výsledků dosažených v sobotních bězích.

Zástupci Hardy Horde běhali ve svých týmech v pěti ze sedmi rychlostních divizí:
– v 7.divizi jsem v týmu THE REBELS III běhal já a ANGE WHITE FACE Gasko Prim a naše družstvo si odvezlo medaile za 2.místo.
– v 6.divizi startovala ANNIE DOT HH  a její tým GREEN „P“ PIRATES skončil na 2.místě.
– v 5.divizi skončil na 4.místě HAWKEYE IN BLACK HH  startující v barvách ALEA – TÝM NADĚJE a na 2.místě skončilo družstvo BLACK PIRATES, ve kterém běhala KEEP FAITH HH
– ve 4.divizi úspěšně absolvoval svůj první velký závod JEROME TLAPKA HH a jeho družstvo THE REBELS II obsadilo 3.místo.

V 1.divizi startovali velmi rychlí Belgičané  a ještě rychlejší Poláci. K nim se díky výkonům v loňské sezóně přidaly tři české týmy. V plné síle přijel ale pouze držitel nového českého rekordu LAVINA ALFA, značně oslabený přijel tým HOP TROP PRAGUE a ještě oslabenější přijelo naše družstvo THE REBELS I, ve kterém na startu běhám já a AC-DC Fast and Foolish (Mia). Chyběla nám mimo jiných také FOOLISH BREE HH, která plní mateřské povinnosti v ch.s. Fast and Foolish, takže jsme pouhé tři psy z loňské sestavy (Mia, Chloe a Žilí) doplnili dvěma novými členy (Afrikana a Zampano). Málo sehraná sestava ale běhala velmi dobře, dosahovali jsme sedmnáctkových časů a nakonec jsme skončili na 3.místě za Poláky a Belgičany a získali jsme pohár pro nejlepší české družstvo turnaje.

Ještě jednou gratulujeme týmu LAVINA ALFA k dosažení skvělého českého rekordu!

THE REBELS I

« (Předchozí příspěvek)
(Následující příspěvek) »


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2024: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress