dogfrisbee – OPEN MR BCCCZ 2011

O víkendu 27.-28.8.2011 se v Hradci Králové v kempu na Stříbrném rybníku konala krásná akce: OPEN DOGFRISBEE CHAMPIONSHIP OF THE BORDER COLLIE CLUB CZECH REPUBLIC. Závod byl vyhlášen jako otevřený, takže se mohli zúčastnit psi všech plemen i psi bez PP i kříženci. Díky organizátorům prožili účastníci skvělý dogfrisbee víkend, ve kterém byly v distančních soutěžích k vidění i špičkové výkony hráčů i jejich psů, kteří hlavně v sobotu statečně bojovali nejen se soupeři ale i s nepříjemnými poryvy větru.

Z Hardy Horde závodili Carry Ball HH a Šárka Knížetová, Far Far-Away HH a Kryštof Šimek (Fárinka zaskočila za Jennynku, která čeká štěňátka), Great Spirit HH a Martina Komínová, Happy Hippie HH a Matěj Šimek a zaběhala si i Ange White Face se mnou.

Nejúspěšnější z nich byli Kryštof a Fári, kteří v sobotu byli třetí v quadruped a získali v této disciplíně také titul II.Vicemistr BCCCZ, díky svým výkonům za celý víkend se s nejvyšším počtem bodů kvalifikovali do nedělního superfinále v paralelním time trialu (týkalo se pouze borderek s PP) a v něm se jim v silné konkurenci nejlepších týmů podařilo vybojovat skvělé třetí místo a získat tak další titul II.Vicemistr BCCCZ!

kompletní výsledky

fotky v naší galerii

na facebooku jsou: Jiřka Piskoř, Pavel Šafář

(Následující příspěvek) »


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2024: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress