Co se událo…

Nějak nám čas letí a jak praví klasik: „není čas na hrdinství“, já dodávám: “ a na zapisování příspěvků do počítače“, ale přeci jen je pár akcí, které stojí za zmínku a které si hlavně ještě alespoň trochu pamatuju:-)).

25.9.2010 – FLYBALLOVÝ  TURNAJ  JIZERSKÁ  STŘELA

Družstvo PINK PIRATES (Adélka, Borina, Farinka, Vikča, Kerry a Basty) – 3.místo v 1.divizi a nejlepší čas 17,88s, je to nový rekord družstva a Farinka se tak stala držitelem titulu FLY 17.

Družstvo GREEN „P“ PIRATES ( Terezka, Pedro, Erik, Jennynka, Barbánek a Neo ) – 1.místo ve 2.divizi, nejlepší čas 19,76s.

28.9.2010 – AGILITY  RÝZMBURSKÉ  DVOJZKOUŠKY – Jennynka 1.běh disk, 2.běh 3.místo čistě. Jennyna po dlouhé době zase běžela hezky, snad si už zase vzpomněla, jak se vlastně skáče. Farinka běžela jako doskokan a přátelé, je to nuda:-)) – žádná tyčka dole, všechny zóny, nějaká odmítnutí kvůli mně. Dělá mi totiž hrozný problém rychle se přeorientovat z Jennynčina ležérního stylu na Farinčin šílený a tak nestíhám dávat povely, což Farinku okamžitě vytočí do nepříčetnosti. Ve stručnosti naše konverzace s Jennynkou na parkuru probíhá asi tak: “  Jennynko, prosím Tě, teď je skočka“ – „Myslíš tuhle, nebo tu vpravo?“ – „Tu vpravo..,nebo vlastně počkej, teď se má jít tunel“ – „Tak dobře mami, ale nemá to být náhodou slalom?“ – „Vlastně jo, tak běž Jennynko slalom…“. A s Farinkou: “ Fari tunel!!!“ – „Co,kde, sakra tady nic není, ale ta ruka jí ukazuje na skočku..,tak jo, hop..a kde je ten tunel..tady…jo, to je jinej…tak tenhle..sakra, zase ne…proč nic neříká..mami, tak dělej!!!“. Je to boj, je to boj:-))). Ale aspoň už mě nekouše:-). Takže nebýt mě jako slabšího článku, byla by Fariška dokonalá. V Rýzmburku byla s námi i Lada s Kačenkou. Kačenka běhala po dlouhé době a šlo jí to moc pěkně a Lada se prý už těší na příští rok, že zase začnou víc běhat:-). Tak teď už to všichni vědí, tak asi fakt budeš muset, Lado:-))).

2.-3.10.2010 – AGILITY  HAVLOVICE – výlet tentokrát s Dášou, Adélkou, Jennynkou a šílenou Farinou jako doskokanem. Jennynka běhala střídavě oblačno, občas výpadky a vymýšlení vlastní trati, ale neshazovala a udělala mi radost sobotním jumpingem, ve kterém skončila na 3.místě (3./43). Dáša běhala skvěle s Adélkou, hlavně v neděli a byla skvělý navigátor, kromě soboty, to se moc nepředvedla:-)). Farinka jako doskokan jedničkových zkoušek byla opět trapně dokonalá, ale dojem si vylepšila na jumpingovém parkuru, kam jsem ji neprozřetelně a pyšně vzala. Takže výsledek byl, že smetla polovinu skoček a málem i Alici Glöcknerovou, která stavěla zpátky nějakou zbořenou skočku, ale Fariška si ji na poslední chvíli všimla a lízla ji jen trochu:-)). Pak už jsem to radši stopla a v neděli jsem bláznivku pokorně vzala opět jen na zkoušky. A dobrý:-))

16.-17.10.2010 – AGILITY  PODZIMNÍ  BRNO – závody spojené s tréninkem Tachyonů, který ale ve většině případů skončil u paní Liškové v kantýně:-)), ale pár tréninkových pasáží si holky zaběhaly, chodilo se venčit, kecalo se, večer popíjel svařák, padlo i několik povedených hlášek:-), mě ale stejně nejvíc potěšila jedna Janiččina:-)). A závody si už nějak moc nepamatuju:-), parkury ale krásně stavěla Jiřinka Máčková, Jennynka běhala docela hezky, většinou jsme dobíhaly a měla i pěkné časy a v sobotu zkoušku na 3.místě. Farinka jako doskokan v sobotu dobrý a v neděli šílený…

28.10.2010 – AGILITY  PODZIM  2010  HRADEC  KRÁLOVÉ – ráno jsem se vzbudila s nějakou chorobou, teplota, rýma…chvíli jsem se přemlouvala ke vstávání, ale místo toho jsem zavolala holkám, že možná přijdu později. A nakonec, blázen, jsem vstala a šla. V jumpingu jsem se zmohla jen na zaběhnutí prvních tří překážek a pak jsem to vzdala a se zmatenou Jennynkou odešla z parkuru. Řekla jsem, že zaběhnu s Farinkou, coby doskokanem, jedničkovou zkoušku a hned potom půjdu do peřin. Farinka to ale vyšvihla parádně, jen jsme opravily zónu na kladině, a to jsem přeci nemohla Jennynce udělat, že bych s ní nezaběhla celý parkur, tak jsme počkaly i na dvojkový zkoušky. A diskly jsme se, ale moc pěkně. A pak jsem teda šla do těch peřin. A to jsem si ani nemohla dát nic v kantýně, protože mi bylo fakt blbě:-((.

30.10.2010 – NEOFICIÁLNÍ  AGILITY  NYMBURSKÉ  DUŠIČKOVÉ  HOPSÁNÍ – běhala jen Farinka, Jennynka byla jen jako naštvaný doprovod. Jela s námi ještě Petra s Herčou ( Harriet Bow ), které běhaly v kategorii BABY – tunýlky a obíhání barelů. Herrince to šlo krásně a nejhezčí bylo, že hned po doběhu letěla ke mně, jestli jsem viděla, jak byla šikovná:-)). A taky že fakt byla. A Farinka taky, sice se jí trochu na startu vrací tik do levé přední packy:-)), ale nakonec to ustála a v jumpingu začátečníků skončila na 7.místě (myslím, že tam byla jedna tyčka a jedno odmítnutíčko) a v agility taky tak nějak, ale s nejlepším časem i přes 2 odmítnutí:-)). A v agility hře o nejlepšího slalomáře se naše hvězda umístila jako 1. z 41.závodníků s časem skoro o sekundu rychlejším než druhý v pořadí.

A vůbec největší událost se odehrála 14.10.2010 – Kryštůfkovi bylo 18.let:-))). Strašně to letí, nedávno jsme ho nesli z porodnice a najednou hodí ve frisbee víc než 63metrů…

« (Předchozí příspěvek)
(Následující příspěvek) »


6 komentáře to Co se událo…

 1. Ještě k tomu chci dodat, že na flyballu na Jizerské střele běhala taky Angíska, která uvolnila v Pink Pirates místo Fárince a zaběhala si jako startovní pes s týmem Lavina Alfa, kterému se dva dny před závodem zranil Elton.
  Příchodem Fárinky tvoří tedy celou polovinu týmu Pink Pirates hardyhorďáci: Carry Ball HH, Far Far-Away HH a Great Spirit HH 😎

 2. Tak komu gratulovat dřív? Kryštofovi?? Farince?? Jennynce??, Angísce??? Vladaně???? (- já bych tohle tempo nezvládla 😛 ).
  Tak tedy raději všem najednou: GRATULUJEME!!!!! 😆

 3. Ne, ne, i nejslabší článek týmu si to zaslouží 😉 , vím o čem mluvím 😆 . Berryška by mohla vyprávět, kdo to v našem týmu kazí. 😀

 4. Čauky! Tak ať vám to holky i dálkrásn ě běhá! Příští rok se teda asik zase občas přidáme 😉 🙂 Když jsme to Kačence slíbila…sliby se mají plnit,co? 🙂 Vtipné běhy tedy bude předvádět někdo jiný – já!
  A dodatečně Kryštůfkovi přejeme vše nejnejnej k narozeninám!!!! 😀

 5. Kryštůfek děkuje 😉 , on zatím k narozeninám dostal jen slavnostní večeři a dort se svíčkama 😀 , protože nějak není inspirace, čím podarovat 😯 . Ale můžeme vyhlásit anketu o nejoriginálnější dárek (ale prosím neradit takový věci jako :“auto“, „cesta kolem světa“, ad. 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2024: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress