Hardy Horde
Border kolie – Border collie – Borderky
borderky od appaloosek
1.6.2009 se nedaleko Lipníka nad Bečvou narodilo šest krásných štěňátek. Mají stejné rodiče, jako náš externí vrh E , ale tentokrát jde o první vrh nové chovatelské stanice "Od Appaloosek". Tvoří ho jeden černobílý a tři hnědobílí kluci a dvě hnědobílé trikolorní holky. otec: "INDY" - CRAZY BROWN Gasko Prim (DKK 0/0, DNA CEA, CL, TNS normal) matka: "MARUŠKA" - ARUSHKA PLUME Hardy Horde (DKK 0/0, DNA CEA normal) zájemci mohou napsat na náš mail V galerii je na fotkách i starší sestra štěňátek ENGEE BAY APPALOOSA Hardy Horde. p1010536

6 komentářů to “borderky od appaloosek”

 1. avatar Baruš napsal:

  Dobrý den jen jsem se tak orientačně chtěla zeptat kolik by stála fenka?

 2. avatar Borik napsal:

  Fenečky jsou zadané…
  Jinak tedy – cena je stejná pro pejsky i fenečky a odvíjí se od toho, že oba rodiče jsou DNA CEA normal a otec je navíc DNA CL normal a DNA TNS normal. O kvalitách po stránce exteriéru u tohoto spojení není sebemenších pochyb, ale vzhledem k tomu, že Maruška nemá výstavní tituly, je cena těchto štěňátek jen 12tis.

  • avatar lilo napsal:

   Dobry den, kde najdu vysvetlivky co znamenaji zkratky DNA normal apod.Verim, ze jde o dobre vysledky a psi jsou zdravi:).

 3. avatar Borik napsal:

  V galerii jsou nové fotky – štěňátka už koukají 😉

 4. avatar karllosss napsal:

  dobrý den máte ještě volnou fenku ??? Děkuji

 5. avatar Borik napsal:

  V Hardy Horde máme většinou všechna štěňátka zadaná dávno před jejich narozením.
  V ch.s. Od Appaloosek byly fenečky zadané ihned, pejsci jsou v této chvíli zadaní také. Volní pejsci (ne fenečky) jsou ještě v ch.s. Z Vysokého Újezda.

Leave a Reply

*