7.-8.11. 2009 – MVP Praha, MR Obedience, MR Dogdancing

7.11. se Farinka Far Far-Away HH) a Bastík (Great Spirit HH) jako jediní  zástupci HH zúčastnili MVP v Praze.Bastík dostal ocenění VD  ve třídě mladých a ve třídě pracovní získala Farinka 3. místo s hodnocením výborná.

V rámci výstavy se konalo i MR v obedienci, kde zazářily naši „C“éčkoví odchovanci.Já jsem bohužel měla službu u štěňat, takže jsem jejich výkony neviděla na vlastní oči, ale holky se po skončení stavily u nás a své zážitky mi vylíčily:-)).Takže, přestože se Kačenka táhla jako smrad 🙂 a Kája S Berryškou dostali nuly za identifikaci, celkové umístění v kategorii OB3 dopadlo takto:

1.místo, Mistr republiky 2009 – Cat Ballow HH a Lada Richterová – 234,75 b.

2.místo – Calypso Carl HH a Jana Gibová – 231,75 b.

3.místo – Cranberry HH a Hanka Grundmannová – 221,50 b.

V sobotu závodila v kategorii OB1 i Dwigi Witchcraft HH s Milanou Stupkovou, příliš se jim prý nedařilo, ale Milaně ani Dwigušce to moc nevadilo :-).V této kategorii zvítězila naše kamarádka Danča Valešová s Medynkou.

A ještě jednou sobota – na MR v dogdancingu si 2.místo a titul Vicemistři v kategorii dvojic odnesly Šárka Knížetová s Kerrýskem (Carry Ball HH) a Anička Janská s Comíkem ( Come Back BA).

Všem holkám moc gratulujeme, jsme na ně pyšní a děkujeme za to, co všechno s našimi „štěňátky“ dokázaly.

DSC_5987

« (Předchozí příspěvek)
(Následující příspěvek) »


5 komentáře to 7.-8.11. 2009 – MVP Praha, MR Obedience, MR Dogdancing

  1. Všem HH velikánská gratulace,je to pro vás odměna a zúročení vaší dosavadní chovatelské práce,co víc by si mohl chovatel přát.JEN TAK DÁÁÁL.
    Přejí všichni od Mazánků 😉

  2. Tak aby bylo jasno! 😀 Kačeně jsem doma vysvětlovala, že na to fakt má!(takových nás bylo samozřejmě víc) Pokud to nezkazíme ……..než jsme šly na start, věděla jsem,že pokud nedostaneme nulu, je dost reálná šance na vítězství – samozřejmě jsem to Kačence řekla. 😉 Ona je velmi zodpovědná,takže se velmi SOUSTŘEDILA na svůj výkon! 😉 😀 Ona věděla,že to stačí! 🙂
    Ještě jednou gratulujeme dalším sourozencům: Charliemu i Berryšce a děkujeme nejen jim za dobrou konkurenci! A gratulujeme i Šárce s Kerrýskem, ze kterých v poslední době vyklubali šikovní tanečníci!
    Jo a zdravíme i malá Háčka. Jsou to krásná, buclatá štěňátka. I ta nejmenší holčička je jako dráček. Přejeme jim hodně zdraví a hodné páníčky.

  3. Holky se štěňaty HH jste moc šikovní – blahopřejeme Pohlovi – všímáte si , že kolem úspěšných psů se motají jenom ženský, je to tím, že jsou trpělivější….

  4. S tým možem jedine súhlasiť. Chcela som Michalovi dopriať tiež šteniatko, aby si ho vycvičil a aby sme mohli spolu súťažiť a on že nie, že by na to nemal trpezlivosť:-)No a ešte že by zle niesol, keby som ho náhodou porazila:-)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

© 2024: FAST AND FOOLISH /// HARDY HORDE | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress